SKI AREÁL ZBOROV
mimo provoz
Zobrazit na:

Magazín o lyžování

Hlinsko - ideální pro rodiny s dětmi

Milujete snowboarding? Přemýšlíte o víkendu v horách? Zkuste středisko Hlinsko a užijte si tu pravou českou lyžovačku!

Harrachov - Čertova hora - ideální pro snowboardisty

Milujete snowboarding? Nevíte kam na Silvestra? Nevíte na jakou sjezdovku vyrazit? Přijeďte si užít zimní radovánky do střediska Harrachov - Čertova hora.

Peklák - ideální pro snowboardisty

Láká vás představa týdne stráveného někde na horách? Přemýšlíte o víkendu v horách? Hledáte ty nejlepší sjezdovky? Navštivte ski areál Peklák a užijte si tu pravou českou lyžovačku!

Hořice - lyžaři si přijdou na své

Láká vás představa týdne stráveného někde na horách? Nevíte kde strávit vánoční prázdniny? Hledáte areál vhodný pro rodinu s dětmi? Navšivte s rodinou středisko Hořice.

Mostek - příjemně překvapil

Láká vás představa týdne stráveného někde na horách? Sháníte to pravé místo pro zimní dovolenou? Hledáte místo s krásnou přírodou? Přijeďte navštívit areál Mostek a užijte si zimní radovánky naplno!

Areál Hartmanice ostudu neudělal

Chtěli byste se naučit lyžovat? Hledáte ty nejlepší sjezdovky? Zkuste ski areál Hartmanice!

Než odjedete na hory...

Jak se připravit na zimní dovolenou, aby proběhla podle Vašich představ? Murphyho zákon říká, že vše, co se pokazit může, se obvykle také pokazí. Co je ale ještě horší, vy se ztrapníte před svoji drahou polovičkou a jako chlap selžete! Chcete se těmto problémům vyvarovat?

Areál Kopřivná ostudu neudělal

Přemýšlíte o víkendu v horách? Potřebujete tip na dobrý ski areál? Přijeďte navštívit areál Kopřivná a užijte si zimní radovánky naplno!

Ski areál Petříkovice

Chcete naučit své děti lyžovat? Nevíte kde strávit vánoční prázdniny? Hledáte ty nejlepší sjezdovky? Zkuste ski areál Petříkovice!

Na hory raději do Česka nebo do zahraničí?

Zima přichází mílovými kroky. Plánujete pobyt v ČR nebo zvolíte raději zahraniční nebo středisko? Možností je hodně, ale i tady rozhodují především finance. V čem jsou ale česká střediska horší než ty zahraniční?

Areál Svatá Anna ostudu neudělal

Chtěli byste se naučit lyžovat? Sháníte to pravé místo pro zimní dovolenou? Hledáte ten nejlepší zimní areál v ČR? Navštivte ski areál Svatá Anna a užijte si tu pravou českou lyžovačku!

Do ski areálu Mikulčin Vrch se zajet určitě vyplatí

Máte rádi zimní sporty? Potřebujete tip na dobrý ski areál? Zimní areál Mikulčin Vrch je pro vás to pravé.

Vrchlabí - Kněžický vrch - ideální pro snowboardisty

Trávíte rádi čas na sjezdovkách? Hledáte místo s krásnou přírodou? Zkuste středisko Vrchlabí - Kněžický vrch a užijte si tu pravou českou lyžovačku!

Štrbáň - ideální pro snowboardisty

Milujete snowboarding? Potřebujete tip na dobrý ski areál? Přijeďte navštívit areál Štrbáň a užijte si zimní radovánky naplno!

Areál Horní Mísečky - Medvědín - Špindl ostudu neudělal

Láká vás představa týdne stráveného někde na horách? Hledáte místo s krásnou přírodou? Navštivte ski areál Horní Mísečky - Medvědín - Špindl a užijte si tu pravou českou lyžovačku!

Bude zima, bude mráz

Chcete vložit své finanční prostředky do nákupu sportovního oblečení a neorientujete se v přemíře výrobků, jež jsou na pultech supermarketů? Potřebujete poradit? Důvěřujte českým výrobcům! Dnes již nemusíme shánět kvalitní oblečení u našich zahraničních sousedů. Některé české firmy si jsou dokonce tak jisté kvalitou svých výrobků, že nabízejí zákazníkům nadstandardní tříletou záruku. V současné době si mnoho firem své oblečení nechává testovat špičkovými evropskými sportovci, kteří kvalitu sportovního oblečení dokážou ocenit nejlépe.

Lázeňský vrch - příjemně překvapil

Láká vás představa týdne stráveného někde na horách? Hledáte místo s krásnou přírodou? Přijeďte si užít zimní radovánky do střediska Lázeňský vrch.

Ski areál Ovaz Výprachtice

Máte rádi zimní sporty? Sháníte to pravé místo pro zimní dovolenou? Potřebujete tip na dobrý ski areál? Přijeďte navštívit areál Ovaz Výprachtice a užijte si zimní radovánky naplno!

Bystré - velké zlepšení

Láká vás představa týdne stráveného někde na horách? Nevíte kde strávit vánoční prázdniny? Potřebujete tip na dobrý ski areál? Navšivte s rodinou středisko Bystré.

Ski areál Búřov

Není nic hezčího než horská chata, vlatně je - zasněžená horská chata. Nemůžete najít vhodný areál? Navštivte Búřov a užijte si tu pravou českou zimu se skvělým lyžováním!

České Petrovice - lyžaři si přijdou na své

Lyžujete rádi? Nevíte kam na Silvestra? Nevíte na jakou sjezdovku vyrazit? Zkuste ski areál České Petrovice!

Bublava - lyžaři si přijdou na své

Lyžujete rádi? Přemýšlíte o víkendu v horách? Nevíte na jakou sjezdovku vyrazit? Přijeďte si užít zimní radovánky do střediska Bublava.

Ski areál Miroslav

Chtěli byste se naučit lyžovat? Nevíte na jakou sjezdovku vyrazit? Přijeďte navštívit areál Miroslav a užijte si zimní radovánky naplno!

Klema - ideální pro rodiny s dětmi

Milujete snowboarding? Hledáte ty nejlepší sjezdovky? Přijeďte navštívit areál Klema a užijte si zimní radovánky naplno!

Malebná krajina třeboňské pánve

Třeboňsko je výjimečnou krajinou, velice rozmanitou a bohatou na zážitky z turistiky, nebo z cyklistických výletů. Je ideálním místem jak pro vícedenní dovolenou, tak i pro víkendové pobyty, ať už jste ubytovaní v nějakém penzionu či hotelu, nebo jen v kempu pod stanem. Je to svět rozlehlých lesů, poklidných, malebných vesniček, prosluněných luk a staletých rybníků. Třeboňsko se může pochlubit i mnoha historickými skvosty a jelikož je reliéf jeho terénu víceméně rovinatý, přijdou si zde na své i nenároční turisté, cyklisté, nebo rodiny s dětmi.

Veselí nad Lužnicí, ráj pro cyklisty

Veselí nad Lužnicí je mezi cyklisty, turisty a dokonce vodáky známé jako výchozí bod pro cestování a výlety po malebné třeboňské krajině. V této oblasti na Vás čeká tolik krásných míst, že se sem rádi jistě budete vracet. Nejlákavější jsou pro zdejší návštěvníky hlavně cyklostezky. Okolí Veselí nad Lužnicí je jimi doslova protkáno a cyklistická dovolená může být velice pestrá, a to dokonce nad očekávání. Dovolíme si touto cestou Vám nabídnout některé zajímavé trasy, které jistě stojí za shlédnutí.

WEBKAMERA

Předpověď počasí

Zítra
Sobota 3.6.
pěkně
15°C
8°C
Neděle
4.6.2023
částečně oblačno
18°C
10°C
Pondělí
5.6.2023
pěkně
21°C
12°C
Úterý
6.6.2023
zataženo
22°C
12°C