SKI AREÁL ZBOROV
mimo provoz
Zobrazit na:

Vrchlabí - Kněžický vrch - ideální pro snowboardisty

Trávíte rádi čas na sjezdovkách? Hledáte místo s krásnou přírodou? Zkuste středisko Vrchlabí - Kněžický vrch a užijte si tu pravou českou lyžovačku! Areál se nachází v Krkonoších a nabízí široké spektrum služeb. Na své si tak přijde každý.

Hlavním lákadlem areálu je jedna sedačková lanovka. Dále můžete využít trojici vleků. Svah je upravován denně. Děti můžete odložit do lyžařské školky a sami se věnovat lyžování naplno. V areálu se také nachází lyžařská škola. Místní snowpark nabízí spoustu různých skoků. Horská služba sídlí poměrně daleko, buďte proto obzvlášťe opatrní! Hlad můžete zahnat v místním bufetu Ochutnejte česnečku či smažák. Pokud zde budete lyžovat delší dobu, je možné, že vás místní terén začne trochu nudit, to se dá vyřešit návštěvou sousedního střediska. Njebližší je Vurmovka.

Jaký je tedy náš konečný verdikt? Nijak nevybočuje z běžných standartů. Průměrný areál si zasloží průměrné hodnocení: 67% - to je náš verdikt. Pokud nepatříte mezi náročné lyžaře, tento areál Vám pravděpodobně stačit bude.

Pokud rádi machrujete na lyžích bez helmy, tak bez čepice se v mrazech neobejdete. Vyberte si z široké nabídky v nákupní galerii Aktivnipohyb.cz s sekci pánské zimní čepice.

WEBKAMERA

Předpověď počasí

Zítra
Čtvrtek 23.3.
zataženo
11°C
9°C
Pátek
24.3.2023
déšť
12°C
7°C
Sobota
25.3.2023
zataženo
11°C
4°C
Neděle
26.3.2023
zataženo
11°C
4°C