SKI AREÁL ZBOROV
mimo provoz
Zobrazit na:

Štrbáň - ideální pro snowboardisty

Milujete snowboarding? Potřebujete tip na dobrý ski areál? Přijeďte navštívit areál Štrbáň a užijte si zimní radovánky naplno! Areál se nachází v Bílých Karpatech.

V areálu se nachází jeden vlek. Velká škoda je pouze to, že ve středisku najdeme pouze jednu sjezdovku. Sjezdovky nabízejí možnostost nočního lyžování. Úprava svahu probíhá denně. Zaskákat si můžete ve snowparku. Na sjezdovce se také nachází stánek rychlého občerstvení. Ochutnejte hamburger a kofolu.

Středisko nemůžeme ohodnotit příliš kladně, ale záporné hodnocení si také nezaslouží. Areál má pár much. Personál je poměrně vstřícný. Rozhodli jsme se pro udělení průměrných 46%. Pokud nepatříte mezi náročné lyžaře, tento areál Vám pravděpodobně stačit bude.

Napadl čerstvý prašan a Vy byste rádi vyrazili na lyže, ale vaše peněženka i účet zejí prázdnotou? Půjčka do výplaty vám tuto překážku pomůže vyřešit. Své peníze můžete mít velice rychle, a to ihned nebo ještě dnes. A nyní Vám už nic nebrání si užívat krásná panoramata českých hor.

Čtěte také: Štrbáň - příjemně překvapil

WEBKAMERA

Předpověď počasí

Zítra
Čtvrtek 23.3.
lehký déšť
11°C
9°C
Pátek
24.3.2023
déšť
17°C
7°C
Sobota
25.3.2023
déšť
11°C
2°C
Neděle
26.3.2023
déšť
10°C
4°C