SKI AREÁL ZBOROV
mimo provoz
Zobrazit na:

Lázeňský vrch - příjemně překvapil

Láká vás představa týdne stráveného někde na horách? Hledáte místo s krásnou přírodou? Přijeďte si užít zimní radovánky do střediska Lázeňský vrch. Areál se nachází v Jeseníkách a je bohatě vybaven. Na své si tak přijde každý.

V areálu můžete využít dvojici vleků a lano pro děti. Díky osvětlení těchto sjezdovek můžete využít nočního lyžování. Sjezdovky jsou také uměle zasněžovány. Svah je upravován 2x denně. Děti můžete odložit do lyžařské školky a sami se věnovat lyžování naplno. V areálu se také nachází lyžařská škola. Skáčete na prkně? Místní snowpark je na to ideálně vybaven. Na sjezdovkách je nutné dodržovat bezpečnostní pravidla, horská služba má základnu daleko. Pokud Vám z lyžování vyhládne, můžete se občerstvit přímo pod sjezdovkou. Můžete si dát např. hamburger nebo kofolu. S lyžemi se chodí špatně, naštěstí v areálu jezdí skibus. Středisko sousedí s Petříkov - Kaste + Relax.

Jaký je tedy náš konečný verdikt? Nijak nevybočuje z běžných standartů. Závažných nedostatků je zde hodně. Pokulhává také ochota personálu. Průměrný areál si zasloží průměrné hodnocení: 66% - to je náš verdikt. Doufejme, že i tento areál se v příštích letech ještě více zlepší.

Chcete, aby Vás na svahu nikdo nepřehlédl? S našimi barevnými čapkami to nehrozí! Nakupute si dámské zimní čepice za skvělé ceny! Již od 160 Kč může být Vaše!

WEBKAMERA

Předpověď počasí

Zítra
Čtvrtek 23.3.
zataženo
11°C
9°C
Pátek
24.3.2023
déšť
12°C
7°C
Sobota
25.3.2023
zataženo
11°C
4°C
Neděle
26.3.2023
zataženo
11°C
4°C