SKI AREÁL ZBOROV
mimo provoz
Zobrazit na:

Ski areál Búřov

Není nic hezčího než horská chata, vlatně je - zasněžená horská chata. Nemůžete najít vhodný areál? Navštivte Ski areál Búřov a užijte si tu pravou českou zimu se skvělým lyžováním! Areál se nachází v Beskydech poblíž města Vsetín a je nadstandartně vybaven. Každý si tak přijde na své.

Můžete využít trojici vleků. Sjezdovky nabízejí možnostost nočního lyžování. Sjezdovky jsou také uměle zasněžovány. Muldy a různé nerovnosti na svahu jsou upravovány denně. Pokud máte děti, které zde budou stát na lyžích poprvé, počítejte s tím, že areál pro ně příliš dobře vybaven není. V areálu se také nachází lyžařská škola. Snowboarďáky ale nepotěší absence snowparku. Na sjezdovkách je nutné dodržovat bezpečnostní pravidla, horská služba má základnu daleko. Lyžování je náročné, odpočinout si můžete např. v místním bufetu. Ochutnejte uzená cigára nebo česnečku. S dopravou lyžařům pomáhá skibus.

Jaký je tedy náš konečný verdikt? Areál je spíše průměrný. Na své si zde přijdou přede vším ti méně nároční. Pokulhává také ochota personálu. Lepší hodnocení než 63% si areál prostě nezaslouží. Doufejme, že i tento areál se v příštích letech ještě více zlepší.

Napadl čerstvý prašan a Vy byste rádi vyrazili na lyže, ale vaše peněženka i účet zejí prázdnotou? Věděli jste, že Vám může rychle pomoci půjčka do výplaty? Zažádejte si o peníze ihned a mějte je již za pár minut na účtu. A nyní Vám už nic nebrání si užívat krásná panoramata českých hor.

WEBKAMERA

Předpověď počasí

Zítra
Čtvrtek 23.3.
zataženo
11°C
9°C
Pátek
24.3.2023
déšť
12°C
7°C
Sobota
25.3.2023
zataženo
11°C
4°C
Neděle
26.3.2023
zataženo
11°C
4°C