SKI AREÁL ZBOROV
mimo provoz
Zobrazit na:

České Petrovice - lyžaři si přijdou na své

Lyžujete rádi? Nevíte kam na Silvestra? Nevíte na jakou sjezdovku vyrazit? Zkuste ski areál České Petrovice! Areál se nachází v Orlických horách a je bohatě vybaven. Na své si tak přijde každý.

V areálu najdete trojici vleků a lano pro děti. Noční lyžování na těchto sjezdovkách umožňuje jejich osvětlení. Artilerie sněžných děl vyřeší případný problém s nedostatkem sněhu. Rolba vyjíždí na svah 1-2x denně. Nevíte jak naučit děti udržet na lyžích rovnováhu? Na dětském kolotoči se děti naučí držet rovnováhu a pohybovat se na lyžích. Děti můžete odložit do lyžařské školky a sami se věnovat lyžování naplno. Pokud na lyžích ještě příliš neumíte, můžete si najmout instruktora z místní lyžařské školy, který Vám s výukou pomůže. Místní snowpark nabízí spoustu různých skoků. Horská služba sídlí poměrně daleko, buďte proto obzvlášťe opatrní! Místní bufet nabízí širokou nabídku jídel. Ochutnejte česnečku nebo hamburger.

Konečný verdikt by majitele určitě potěšil. Toto středisko si zaslouží kladné hodnocení. Areál dokáže splnit potřeby většiny průměrných lyžařů. Kvalita zázemí je nadstandartní. S klidným svědomím jsme se rozhodli ohodnotit areál na 68%. Areál si určitě neudělal ostudu a také na jeho návštěvnících je to vidět.

Čtěte také: České Petrovice - ideální pro snowboardisty

WEBKAMERA

Předpověď počasí

Zítra
Čtvrtek 23.3.
lehký déšť
11°C
9°C
Pátek
24.3.2023
déšť
17°C
7°C
Sobota
25.3.2023
déšť
11°C
2°C
Neděle
26.3.2023
déšť
10°C
4°C