SKI AREÁL ZBOROV
mimo provoz
Zobrazit na:

Ski areál Miroslav

Chtěli byste se naučit lyžovat? Nevíte na jakou sjezdovku vyrazit? Přijeďte navštívit areál Miroslav a užijte si zimní radovánky naplno! Areál se nachází v Jeseníkách a nabízí široké spektrum služeb. Na své si tak přijde každý.

Lyžaři do tohoto areálu táhne především sedačková lanovka. Dále se v areálu nachází trojice vleků. Je libo nočního lyžování? Sjezdovky jsou osvětleny. Středisko disponuje systémem umělého zasněžování. Rolba vyjíždí na svah 2x denně. Zkušení instruktoři v lyžařské školce pomohou vašim dětem zvládnout první krůčky na lyžích či snowboardu. V areálu se také nachází lyžařská škola. Skáčete na prkně? Místní snowpark je na to ideálně vybaven. Na sjezdovce se také nachází stánek rychlého občerstvení. Ochutnat můžete bramboračku či česnečku. S lyžemi se nemusíte táhnout. K dopravě můžete využít skibus.

Jaký je tedy náš konečný verdikt? Středisko nemůžeme ohodnotit příliš kladně, ale záporné hodnocení si také nezaslouží. Objevili jsme zde sice spoustu drobných nedostatků, ale ty nejsou nijak závažné. Areál by potřeboval několik větších investic. Průměrný areál si zasloží průměrné hodnocení: 64% - to je náš verdikt. Doufáme, že příští rok budeme moci dát ještě lepší známku.

Čtěte také: Miroslav - příjemně překvapil Tento článek přesně potvrzuje moje zkušenosti.

WEBKAMERA

Předpověď počasí

Zítra
Čtvrtek 23.3.
zataženo
11°C
9°C
Pátek
24.3.2023
déšť
12°C
7°C
Sobota
25.3.2023
zataženo
11°C
4°C
Neděle
26.3.2023
zataženo
11°C
4°C