SKI AREÁL ZBOROV
mimo provoz
Zobrazit na:

Klema - ideální pro rodiny s dětmi

Milujete snowboarding? Hledáte ty nejlepší sjezdovky? Přijeďte navštívit areál Klema a užijte si zimní radovánky naplno! Areál se nachází v Beskydech a nabízí široké spektrum služeb. O zábavu tak nebude nouze.

Ve středisku můžete využít dvojici vleků a jedno lano. S nedostatkem sněhu si hravě poradí sněžná děla. Úprava svahu probíhá dle potřeby. Zkušení instruktoři v lyžařské školce pomohou vašim dětem zvládnout první krůčky na lyžích či snowboardu. Zkušení instruktoři v lyžařské škole Vám pomohou zvládnout nástrahy lyžování či snowboardingu. Snowborďáci milující adranalin a pořádné tríčky si mohou zablbnout ve snowparku. Lyžování je náročné, odpočinout si můžete např. v místním bufetu. Ochutnejte hamburger či kofolu. Skibus, který ve středisku jezdí, hodnotíme jako velké plus. Středisko sousedí s Třeštík – Celnica.

Jaký je tedy náš konečný verdikt? Středisko můžeme ohodnotit kladně. Areál je velice slušně vybaven. Nechceme středisko vychvalovat do nebes, ale méně než 78% prostě dát nemůžeme. Doufejme, že se tento areál bude v příštích letech i nadále zlepšovat a bude dělat lyžování v česku ještě lepší reklamu než dnes.

WEBKAMERA

Předpověď počasí

Zítra
Sobota 29.1.
Déšť se sněhem
1°C
5°C
Neděle
30.1.2022
Polojasno
3°C
-1°C
Pondělí
31.1.2022
Sněžení
0°C
0°C
Úterý
1.2.2022
Sněžení
-1°C
1°C