SKI AREÁL ZBOROV
mimo provoz
Zobrazit na:

Klema - ideální pro rodiny s dětmi

Milujete snowboarding? Hledáte ty nejlepší sjezdovky? Přijeďte navštívit areál Klema a užijte si zimní radovánky naplno! Areál se nachází v Beskydech a nabízí široké spektrum služeb. O zábavu tak nebude nouze.

Ve středisku můžete využít dvojici vleků a jedno lano. S nedostatkem sněhu si hravě poradí sněžná děla. Úprava svahu probíhá dle potřeby. Zkušení instruktoři v lyžařské školce pomohou vašim dětem zvládnout první krůčky na lyžích či snowboardu. Zkušení instruktoři v lyžařské škole Vám pomohou zvládnout nástrahy lyžování či snowboardingu. Snowborďáci milující adranalin a pořádné tríčky si mohou zablbnout ve snowparku. Lyžování je náročné, odpočinout si můžete např. v místním bufetu. Ochutnejte hamburger či kofolu. Skibus, který ve středisku jezdí, hodnotíme jako velké plus. Středisko sousedí s Třeštík – Celnica.

Jaký je tedy náš konečný verdikt? Středisko můžeme ohodnotit kladně. Areál je velice slušně vybaven. Nechceme středisko vychvalovat do nebes, ale méně než 78% prostě dát nemůžeme. Doufejme, že se tento areál bude v příštích letech i nadále zlepšovat a bude dělat lyžování v česku ještě lepší reklamu než dnes.

WEBKAMERA

Předpověď počasí

Zítra
Čtvrtek 23.3.
zataženo
11°C
9°C
Pátek
24.3.2023
déšť
12°C
7°C
Sobota
25.3.2023
zataženo
11°C
4°C
Neděle
26.3.2023
zataženo
11°C
4°C