SKI AREÁL ZBOROV
mimo provoz
Zobrazit na:

Hlinsko - ideální pro rodiny s dětmi

Milujete snowboarding? Přemýšlíte o víkendu v horách? Zkuste středisko Hlinsko a užijte si tu pravou českou lyžovačku! Areál se nachází na Vysočině a je bohatě vybaven. Každý si tak přijde na své.

Můžete využít trojici vleků a děti či začínající lyžaři ocení lano. Sjezdovky nabízejí možnostost nočního lyžování. Málo sněhu? Okolní kopce mohou být klidně holé, ale zde mají tolik děl, že si s nepřízní počasí hravě poradí. Úprava svahu probíhá denně. Děti můžete odložit do lyžařské školky a sami se věnovat lyžování naplno. Pokud na lyžích ještě příliš neumíte, můžete si najmout instruktora z místní lyžařské školy, který Vám s výukou pomůže. V areálu se nachází snowpark. Horská služba sídlí poměrně daleko, buďte proto obzvlášťe opatrní! Lyžování je náročné, odpočinout si můžete např. v místním bufetu. Ochutnejte hamburger či horkou čokoládu. S lyžemi se chodí špatně, naštěstí v areálu jezdí skibus.

Pokud by vás lyžování náhodou začalo nudit, můžete navšívit nějakou zajímavost v okolí. Pokud si rádi prohlížíte muzejní exponáty, navšivte Městské muzeum a galerie. Stojí za vidění.

Jaký je tedy náš konečný verdikt? Areál musíme ohodnotit lehce nadprůměrnou známkou. Na své si zde přijdou i ti náročnější. Nechceme být hodní příliš, ale 72% si areál určitě zaslouží. Doufejme, že se tento areál bude v příštích letech i nadále zlepšovat a bude dělat lyžování v česku ještě lepší reklamu než dnes.

Za okny začal padat sníh a dostali jste chuť vyrazit si na hory, ale nemáte za co jet? Půjčka do výplaty vám tuto překážku pomůže vyřešit. Své peníze můžete mít velice rychle, a to ihned nebo ještě dnes. A teď už jen oprášit lyže, naložit je do auta a vyrazit.

WEBKAMERA

Předpověď počasí

Zítra
Čtvrtek 23.3.
zataženo
11°C
9°C
Pátek
24.3.2023
déšť
12°C
7°C
Sobota
25.3.2023
zataženo
11°C
4°C
Neděle
26.3.2023
zataženo
11°C
4°C