SKI AREÁL ZBOROV
mimo provoz
Zobrazit na:

Areál Hartmanice ostudu neudělal

Chtěli byste se naučit lyžovat? Hledáte ty nejlepší sjezdovky? Zkuste ski areál Hartmanice! Areál se nachází na Šumavě a je bohatě vybaven. O zábavu tak nebude nouze.

Ve středisku najdete jeden vlek. Co tahle přijít si zalyžovat i večer? Osvětlené sjezdovky Vám to umožní a pokud ještě stále nebudete mít dost, můžete večer zakončit romantickou večeří při svíčkách :) Artilerie sněžných děl vyřeší případný problém s nedostatkem sněhu. Úprava svahu probíhá denně. Zkušení instruktoři v lyžařské školce pomohou vašim dětem zvládnout první krůčky na lyžích či snowboardu. Pokud na lyžích ještě příliš neumíte, můžete si najmout instruktora z místní lyžařské školy, který Vám s výukou pomůže. Místní snowpark nabízí spoustu různých skoků. Místní bufet nabízí širokou nabídku jídel. Ochutnat můžete točené pivo či kofolu. Skibus, který ve středisku jezdí, hodnotíme jako velké plus.

Jaký je tedy náš konečný verdikt? Středisko nemůžeme ohodnotit příliš kladně, ale záporné hodnocení si také nezaslouží. Objevili jsme zde sice spoustu drobných nedostatků, ale ty nejsou nijak závažné. Lepší hodnocení než 61% si areál prostě nezaslouží.

WEBKAMERA

Předpověď počasí

Zítra
Čtvrtek 23.3.
lehký déšť
11°C
9°C
Pátek
24.3.2023
déšť
17°C
7°C
Sobota
25.3.2023
déšť
11°C
2°C
Neděle
26.3.2023
déšť
10°C
4°C