SKI AREÁL ZBOROV
mimo provoz
Zobrazit na:

Ski areál Petříkovice

Chcete naučit své děti lyžovat? Nevíte kde strávit vánoční prázdniny? Hledáte ty nejlepší sjezdovky? Zkuste ski areál Petříkovice! Areál se nachází v Krkonoších a nabízí široké spektrum služeb. Na své si tak přijde každý.

V areálu se nachází trojice vleků. Je libo nočního lyžování? Sjezdovky jsou osvětleny. Středisko disponuje systémem umělého zasněžování. Rolba vyjíždí na svah denně. Děti můžete odložit do lyžařské školky a sami se věnovat lyžování naplno. V areálu se také nachází lyžařská škola. Na sjezdovkách je nutné dodržovat bezpečnostní pravidla, horská služba má základnu daleko. Místní bufet nabízí širokou nabídku jídel. Ochutnejte uzená cigára a česnečku. Lyžaři mohou k dopravě využít skibus.

Jaký je tedy náš konečný verdikt? Areál je spíše průměrný. Je vidět, že provozovatel se snaží. Průměrný areál si zasloží průměrné hodnocení: 68% - to je náš verdikt. Doufáme, že nedostatky budou v příštích letech opraveny a i tento areál se zapíše mezi ty, kam se návštěvníci rádi vracejí.

Chcete, aby Vás na svahu nikdo nepřehlédl? S našimi barevnými čapkami to nehrozí! Vyberte si z široké nabídky v nákupní galerii Aktivnipohyb.cz s sekci dámské zimní čepice.

Čtěte také: Zimní středisko Petříkovice Tento článek přesně potvrzuje moje zkušenosti.

WEBKAMERA

Předpověď počasí

Zítra
Čtvrtek 23.3.
zataženo
11°C
9°C
Pátek
24.3.2023
déšť
12°C
7°C
Sobota
25.3.2023
zataženo
11°C
4°C
Neděle
26.3.2023
zataženo
11°C
4°C