SKI AREÁL ZBOROV
mimo provoz
Zobrazit na:

Areál Svatá Anna ostudu neudělal

Chtěli byste se naučit lyžovat? Sháníte to pravé místo pro zimní dovolenou? Hledáte ten nejlepší zimní areál v ČR? Navštivte ski areál Svatá Anna a užijte si tu pravou českou lyžovačku! Areál se nachází na Vysočině a je bohatě vybaven. O zábavu tak nebude nouze.

V areálu nachází dvojice vleků a lano pro děti. Přijít na lyžovačku můžete i večer, sjezdovky jsou osvětleny. Sjezdovky jsou také uměle zasněžovány. Muldy a různé nerovnosti na svahu jsou upravovány ob den. Zkušení instruktoři v lyžařské školce pomohou vašim dětem zvládnout první krůčky na lyžích či snowboardu. Zkušení instruktoři v lyžařské škole Vám pomohou zvládnout nástrahy lyžování či snowboardingu. V areálu se nachází snowpark. Hlad můžete zahnat v místním bufetu Každý hladový krk jistě potěší smažený sýr a zelňačku.

Středisko nemůžeme ohodnotit příliš kladně, ale záporné hodnocení si také nezaslouží. Areál bohužel nedokáže splnit potřeby náročnějších lyžařů. Personál je poměrně vstřícný. Minimální hodnocení, které areálu můžeme dát je 63%.

WEBKAMERA

Předpověď počasí

Zítra
Sobota 29.1.
Déšť se sněhem
1°C
5°C
Neděle
30.1.2022
Polojasno
3°C
-1°C
Pondělí
31.1.2022
Sněžení
0°C
0°C
Úterý
1.2.2022
Sněžení
-1°C
1°C