SKI AREÁL ZBOROV
mimo provoz
Zobrazit na:

Harrachov - Čertova hora - ideální pro snowboardisty

Milujete snowboarding? Nevíte kam na Silvestra? Nevíte na jakou sjezdovku vyrazit? Přijeďte si užít zimní radovánky do střediska Harrachov - Čertova hora. Areál se nachází v Krkonoších a nabízí široké spektrum služeb. O zábavu tak nebude nouze.

Páteří ski areálu je trojice sedačkových lanovek. Dále v areálu najdete jeden vlek. Sjezdovky nabízejí možnostost nočního lyžování. Artilerie sněžných děl vyřeší případný problém s nedostatkem sněhu. Svah je upravován denně. Pokud si s výcvikem svých ratolestí nevíte rady, pomůže vám dětská lyžařská školka. V areálu se také nachází lyžařská škola. Je libo snowpark? Zde jej samozřejmě také mají! Pokud by jste náhodou měli smůlu, horská služba sídlí nedaleko. Místní bufet nabízí širokou nabídku jídel. Ochutnat můžete česnečku a kulajdu.

Konečný verdikt by majitele určitě potěšil. Středisko můžeme ohodnotit kladně. Návštěvu tohoto areálu můžeme s čistým svědomím doporučit. Kvalita zázemí je nadstandartní. Minimální hodnocení, které areálu můžeme dát je 73%. Areál si určitě neudělal ostudu a také na jeho návštěvnících je to vidět.

Napadl čerstvý prašan a Vy byste rádi vyrazili na lyže, ale vaše peněženka i účet zejí prázdnotou? Věděli jste, že Vám může rychle pomoci půjčka do výplaty? Své peníze můžete mít velice rychle, a to ihned nebo ještě dnes. A teď už jen oprášit lyže, naložit je do auta a vyrazit.

WEBKAMERA

Předpověď počasí

Zítra
Čtvrtek 23.3.
zataženo
11°C
9°C
Pátek
24.3.2023
déšť
12°C
7°C
Sobota
25.3.2023
zataženo
11°C
4°C
Neděle
26.3.2023
zataženo
11°C
4°C